A może joga w domu? – Internetowe Studio PortalYogi

A może joga w domu? – Internetowe Studio PortalYogi

with Brak komentarzy

Uwielbiam jogę za spokój umysłu i za siłę ciała a może za siłę umysłu i spokój ciała? 🙂

Z pewnością daje mi szczęście. W trakcie ćwiczeń czuję, że jestem  tu i teraz w teraźniejszości. Są to rzadkie chwile kiedy nie analizuję przeszłości i nie myślę o przyszłości. Są to te chwile spędzone na macie. Ćwiczę z uwagą obserwując swoje ciało. Jednego dnia mogę więcej innego mniej i to też jest fajne bo uczy mnie to cierpliwości i pokory. Nic na siłę po prostu cieszę się chwilą i oddechem. Tak, bo to za sprawą oddechu to wszystko się wydarza! Wystarczy, że się skoncentrujesz na nim i od razu przestaniesz pędzić i zaczniesz  zauważać świat, który Cię otacza.

Jestem szczęściarą

Lubię być nauczycielką jogi. Cieszę się, że jest to mój zawód. Czerpię radość z pracy z ludźmi, z przekazywania wiedzy. Mam wielką satysfakcję kiedy moi klienci osiągają swoje sukcesy. Jedni ćwiczą jogę dla sprawności ciała inni dla spokoju umysłu ale ostatecznie dostają jedno i drugie w pakiecie.

Jak i gdzie zacząć?

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z jogą możesz wybrać się do szkoły jogi ale możesz też ćwiczyć jogę w domu. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie praktyki pod okiem dobrego nauczyciela w studiu z praktyką samodzielną w domu. Nauczyciel nauczy Cię prawidłowej techniki a w pozostałe dni możesz ćwiczyć sama. Jeżeli w Twojej miejscowości nie ma szkoły jogi lub po prostu nie chcesz lub nie masz czasu ćwiczyć poza domem, świetnie sprawdzi się Internetowe Studio PortalYogi
 

Rekomenduję Ci ten portal z kilku powodów

Po pierwsze różnorodność styli i poziomów zaawansowania
Kiedy zaczynałam uczyć Vinyasy Yogi w Polsce mało kto słyszał o tym stylu jogi. Bardzo ciężko było znaleźć profesjonalne i na dobrym poziomie źródło wiedzy i inspiracji. W Internetowym Studiu PortalYogi znajdziesz lekcje z wielu styli. Możesz wypróbować każdego i wybrać ten, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Jeżeli lubisz dynamiczne style znajdziesz video sesje z Ashtangi Vinyasy Yogi czy też z Power Yogi. Jeżeli wolisz spokojne style możesz praktykować jogę w stylu Iyengar czy też Hatha Yoga. Jeżeli masz problemy z aparatem ruchu i traktujesz jogę jako element rehabilitacji, ekipa Internetowego Studia Yogi również i tu spełni Twoje oczekiwania. Poza różnorodnością styli możesz również wybrać poziom zaawansowania. Są lekcje dla początkujących, średnio zaawansowanych jak również zaawansowanych joginów. Na każdym etapie rozwoju znajdziesz coś dla siebie.
Po drugie doskonali nauczyciele
W jednym miejscu na jednej platformie możesz ćwiczyć z wieloma świetnymi nauczycielami. Bez wychodzenia z domu możesz ich wszystkich poznać. Jedną z ulubionych moich nauczycielek jogi u której byłam na kursie nauczycielskim Ashtanga Vinyasa Yoga jest Basia Lipska Larsen. Basia mieszka na co dzień w Norwegii jest wspaniałą nauczycielką o niesamowitej charyzmie. Dzięki Internetowemu Studiu PortalYogi możesz z nią praktykować jogę.
Po trzecie niski koszt
Miesięczny dostęp do ponad 100 lekcji jogi to zaledwie 29 zł. Jest to naprawdę świetna cena do jakości jaką za tę cenę kupujesz. Każdego dnia możesz ćwiczyć z innym nauczycielem inny styl jogi. Ty decydujesz kiedy i z kim. W pakiecie dostajesz grupę wsparcia na facebooku gdzie możesz zadawać instruktorom jogi pytania, radzić się a także dzielić się swoimi sukcesami.
Nie ważne gdzie ćwiczysz w studiu czy pod okiem nauczyciela. W grupie czy samodzielnie. Joga się wydarza i to jest piękne. Zachęcam Cię do spróbowania!
na zdjęciu portalyogi
portal yogi
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from