Air Yoga – 6 powodów, dla których warto spojrzeć na świat do góry nogami

with Brak komentarzy

Air Yoga

jest nowoczesną formą treningu z dreszczykiem. Bo kiedy spoglądasz na świat z innej perspektywy wszystko się zmienia nie tylko mentalnie ale również fizjologicznie.
 1. Łatwość wykonywania inwersji

  Tak to prawda, już na pierwszej lekcji zawiśniesz głową w dół. I wcale nie musisz być super wytrenowaną joginką. Joga w chustach to dla wielu osób jedyna szansa na wykonanie pozycji odwróconych.
 2. Będziesz wyższa

  Zmierz się przed zajęciami i po. Okaże się, że urosłaś! Pod wpływem grawitacji kręgosłup się wydłuża.
 3. Odmłodzisz się

  Pozycje odwrócone odmładzają ciało i umysł. Usuwają toksyny z tkanek i je odżywiają. Pobudzają układ pokarmowy. Regulują krążenie krwi a także przywracają równowagę hormonalną.
 4. Uzdrowisz kręgosłup

  Czy wiesz, że bezkompresyjna praca w zawieszeniu łagodzi bóle kręgosłupa?
 5. Pokonasz swoje lęki

  Nie ma nic piękniejszego od uczucia, że wszystko jest możliwe. Pokonywanie swoich ograniczeń sprawia, że stajemy się silniejsze i pewniejsze siebie.
 6. Będziesz szczęśliwsza

  Delikatne huśtanie w hamaku pomaga wprowadzić w stan głębokiego rozluźnienia, co doskonale wpływa na układ nerwowy. A na dodatek mózg jest lepiej ukrwiony. To wszystko sprawi, że poczujesz się zrelaksowana i szczęśliwsza.
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from