Krem pomidorowy z mlekiem kokosowym

Krem pomidorowy z mlekiem kokosowym

with Brak komentarzy

Krem pomidorowy z mlekiem kokosowym

Bardzo lubię krem pomidorowy a za sprawą mleka kokosowego i imbiru nabiera lekko orientalnego smaku.
Przepis:
Ziemniaki, marchewkę i pietruszkę pokrój w małą kostkę zalej wodą dodaj soli himalajskiej i gotuj do miękkości. W trakcie gotowania warzyw pokrój cebulę w piórka i wrzuć je do garnka na rozgrzany olej kokosowy. Po chwili dodaj starty na tarce imbir. Lekko zarumienione odstaw na bok. Kiedy warzywa będą gotowe dodaj cebulę z imbirem. Zmiksuj wszystko na kładki krem. Dodaj Passatę pomidorową. Przypraw według upodobań ja dodaję trochę kurkumy i pieprzu. Mleko kokosowe dodaję na koniec i już nie podgrzewam. Możesz przyozdobić świeżymi kiełkami, które wiosną są niezastąpionym źródłem witamin i minerałów. Pycha!
Składniki – na 2 osoby: 
6 ziemniaków, 2 marchewki, 1 pietruszka, 1 cebula, 2 cm świeżego imbiru. Szklanka ekologicznej passaty pomidorowej, pół szklanki mleka kokosowego, sól himalajska, olej kokosowy extra virgin, kurkuma, pieprz
Czas przygotowania – 20 minut
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from