Omlet z rukolą i suszonymi pomidorami

Omlet z rukolą i suszonymi pomidorami

with Brak komentarzy

Omlet z rukolą i suszonymi pomidorami

Omlet to świetna potrawa na śniadanie  ale jak nie mam pomysłu na szybki obiad to również się sprawdza. Moja propozycja to rukola i suszone pomidory ale tak naprawdę możesz dać każde warzywo. Jajka oczywiście ekologiczne innych nie jadam.
Przepis:
Oddziel białka od żółtek. Ubij pianę i dodaj odrobinę soli himalajskiej. Następnie wymieszaj pianę z żółtkami. Dodaj rukolę i pomidory. Smaż na oleju kokosowym. Smacznego!
Składniki – na 2 osoby:
4 jajka, garść rukoli, 6 pomidorów suszonych, szczypta soli himalajskiej
Czas przygotowania – 10 minut
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from