Cześć mam na imię Olga!
Długo się zastanawiałam co tu napisać. Mogłabym wypisać wszystkie szkolenia i kursy, które ukończyłam, (jeśli masz ochotę to poniżej znajdziesz listę:-) ale chyba ważniejsze jest to czym się chcę z Tobą podzielić.
Tworząc Olala Studio Jogi i Pilates wyobrażałam sobie klientki takie jak ja. Spełnione zawodowo i prywatnie, które chcą utrzymać równowagę w życiu. Czym jest dla mnie równowaga? To dbanie o siebie fizycznie i psychicznie.  To szukanie w życiu umiaru, uważności i pogody ducha. Bycie w równowadze to umiejętność odpuszczania i akceptacji. Właśnie ćwicząc na macie tego się uczymy. Szukamy równowagi, akceptujemy swoje ograniczenia i koncentrujemy się tylko na rzeczach ważnych.  Zdrowe żywienie to moja druga wielka pasja.  Wyznaję zasadę, że jesteśmy tym co jemy, pijemy i myślimy. Wierzę, że zdrowe nawyki żywieniowe, właściwe treningi i przede wszystkim pozytywne myślenie są kluczem do szczęścia, zdrowia i dobrej sylwetki.
Zapraszam Cię do mojego  Olala Studio gdzie dzielę się swoją wiedzą. Również tutaj na blogu znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji o zdrowym stylu życia.

2017

Yoga Aliance RYT 300 Ashtanga Vinyasa

2016

Studia Podyplomowe Psychodietetyka

 2015

 Yoga Aliance RYT 200 Ashtanga Vinyasa

 2014

 Pilates Reformers – Michael King

 2013

 Aerial Yoga – Centrum Jogi i Samorealizacji

 2013

OM Systemy Podwieszania – OM Szkoła Fitness

2011

 OM Pilates Matwork I - OM Szkoła Fitness

2007 

 OM Advanced Aerobik Instruktor – OM Szkoła Fitness

2006

OM Senior, Plus kg, Reha fit – OM Szkoła Fitness

 

 

 2005

 

OM Body-Mind Joga – OM Szkoła Fitness

 2004

 

OM Aqua - OM Szkoła Fitness

 2001

Instruktor Rekreacji Ruchowej Urząd Kultury Fizycznej i Sportu


 

 


 

Jak mówią o mnie!Olga Kuriata jest wybitnym, wykształconym ekspertem z dziedziny  zdrowego żywienia i treningów prozdrowotnych.
Łączy ze sobą zdrowy, ekologiczny styl życia bez liczenia kalorii, bez głodówek, sztucznych suplementów z ćwiczeniami jogi bez morderczych
treningów, które często powodują urazy i kontuzje.
Dzięki pomocy Olgi udało mi się schudnąć 25 kilogramów, zmieniłam nawyki żywieniowe, którymi zaraziłam również przyjaciół, nauczyłam się, że najważniejsza jest jakość jedzenia i jego pochodzenie a w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak joga i pilates efekty są długotrwałe.
 Małgorzata Baran
Specjalista ds. Administracji
 

 

 

 


 
Chciałabym się podzielić z Wami swoją opinią o Oli Kuriacie. Moim głównym celem było zrzucenie kilkunastu kilogramów, co wielokrotnie próbowałam zrobić samodzielnie. Chodziłam do różnych instruktorów, stosowałam dietę, ale efekty były niezadowalające. Dopiero po rozpoczęciu treningów z Olą zaczęłam widzieć rezultaty. Waga zaczęła schodzić w dół, obwody także. Jednocześnie zaczęłam czuć się silniejsza i sprawniejsza. Aktualnie nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów z Olą i jej radami. Bardzo dużym atutem jest wszechstronność Oli, chodzę do niej na zajęcia z jogi, na zdrowy kręgosłup, pilates i aqua-aerobik. Jeśli szukasz dobrego instruktora fitness z dużą wiedzą z zakresu dietetyki to serdecznie polecam Olę. Kulturalna, uśmiechnięta, zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi!
 Barbara Sańko