Cześć mam na imię Olga!
W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych joga, pilates, zdrowy kręgosłup, terapia ruchem, senior. Szkolę się w Polsce i w USA. Jestem bardzo szczęśliwa ponieważ w tym roku udało mi się pod okiem Basi Lipskiej - Larsen uzyskać międzynarodowy dyplom Yoga Aliance Ryt 500.
Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego żywienia. Wierzę, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. W tym roku spełniłam swoje marzenie o własnym studio treningowym. Zapraszam Cię do Olala Studio gdzie dzielę się swoją wiedzą. Również tutaj na blogu znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji o zdrowym stylu życia.

2017

Yoga Aliance RYT 300 Ashtanga Vinyasa

2016

Studia Podyplomowe Psychodietetyka

 2015

 Yoga Aliance RYT 200 Ashtanga Vinyasa

 2014

 Pilates Reformers – Michael King

 2013

 Aerial Yoga – Centrum Jogi i Samorealizacji

 2013

OM Systemy Podwieszania – OM Szkoła Fitness

2011

 OM Pilates Matwork I - OM Szkoła Fitness

2007 

 OM Advanced Aerobik Instruktor – OM Szkoła Fitness

2006

OM Senior, Plus kg, Reha fit – OM Szkoła Fitness

 

 

 2005

 

OM Body-Mind Joga – OM Szkoła Fitness

 2004

 

OM Aqua - OM Szkoła Fitness

 2001

Instruktor Rekreacji Ruchowej Urząd Kultury Fizycznej i Sportu


 

 


 

Jak mówią o mnie!Olga Kuriata jest wybitnym, wykształconym ekspertem z dziedziny  zdrowego żywienia i treningów prozdrowotnych.
Łączy ze sobą zdrowy, ekologiczny styl życia bez liczenia kalorii, bez głodówek, sztucznych suplementów z ćwiczeniami jogi bez morderczych
treningów, które często powodują urazy i kontuzje.
Dzięki pomocy Olgi udało mi się schudnąć 25 kilogramów, zmieniłam nawyki żywieniowe, którymi zaraziłam również przyjaciół, nauczyłam się, że najważniejsza jest jakość jedzenia i jego pochodzenie a w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak joga i pilates efekty są długotrwałe.
 Małgorzata Baran
Specjalista ds. Administracji
 

 

 

 


 
Chciałabym się podzielić z Wami swoją opinią o Oli Kuriacie. Moim głównym celem było zrzucenie kilkunastu kilogramów, co wielokrotnie próbowałam zrobić samodzielnie. Chodziłam do różnych instruktorów, stosowałam dietę, ale efekty były niezadowalające. Dopiero po rozpoczęciu treningów z Olą zaczęłam widzieć rezultaty. Waga zaczęła schodzić w dół, obwody także. Jednocześnie zaczęłam czuć się silniejsza i sprawniejsza. Aktualnie nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningów z Olą i jej radami. Bardzo dużym atutem jest wszechstronność Oli, chodzę do niej na zajęcia z jogi, na zdrowy kręgosłup, pilates i aqua-aerobik. Jeśli szukasz dobrego instruktora fitness z dużą wiedzą z zakresu dietetyki to serdecznie polecam Olę. Kulturalna, uśmiechnięta, zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi!
 Barbara Sańko