Pieczone bataty z duszoną czerwoną kapustą

Pieczone bataty z duszoną czerwoną kapustą

with Brak komentarzy
Pieczone bataty z duszoną czerwoną kapustą
Jeśli potrzebujesz zastrzyku energii w środku dnia to koniecznie spróbuj tej potrawy.
Przepis:
Bataty i ziemniaki obierz, pokrój i włóż do piekarnika. Posmaruj je olejem kokosowym. Pozostaw je w piekarniku na 25 minut w temperaturze 180 stopni. Czerwoną kapustę posiatkuj i w małej ilości wody dusi przez 10 minut. W trakcie dodaj do kapusty sok z cytryny, rodzynki i pokrojonego ugotowanego buraka (opcjonalnie jeśli masz), na koniec dodaj miód. Kiedy bataty będą gotowe wyłóż na talerz delikatnie posól. Czerwoną kapustę dekorujemy plastrami pomarańczy i orzechami. Smacznego!
Składniki – na 2 osoby:
1 batat, 2 ziemniaki, pół główki czerwonej kapusty, 1 burak, pół pomarańczy, garść rodzynków, 2 orzechy brazylijskie, łyżeczka miodu, łyżeczka soku z cytryny
Czas przygotowania – 30 minut
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from