Trening żywienia zamiast odchudzania?

Masz dość bycia na diecie, na której cały czas czujesz głód i  musisz liczyć kalorie?

Słowo dieta kojarzy Ci się z ograniczeniami, stresem i efektem jo-jo?

Czy wiesz, że każda dieta oparta na restrykcjach i liczeniu kalorii powoduje szybkie chudnięcie ale też bardzo szybkie tycie. Czym szybciej chudniesz tym jest większa mobilizacja organizmu do przytycia? Na złe nawyki żywieniowe pracujemy latami a schudnąć chcemy w miesiąc. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie, że czas ma największe znaczenie. Wiesz dlaczego diety nie działają, bo nie zmieniają trwale nawyków żywieniowych.

Jeżeli nie umiesz sobie poradzić sama pozwól, że Ci pomogę!

Nazywam się Olga Kuriata i jestem trenerem żywienia. Motywuję moje klientki do zmiany. Moim celem jest pomóc Tobie uporać się z nadwagą. Razem stworzymy Twoje zasady żywienia, bo nikt inny nie zna Ciebie lepiej niż ty sama. Poszukamy przyczyn dodatkowych kilogramów. Odnajdziesz radość jedzenia i gotowania.
Będę Cię wspierać, motywować i edukować.

Zapraszam!

 

Olga Kuriata trener

Co to jest psychodietetyka?

Psychodietetyka to połączenie dwóch dziedzin dietetyki i psychologii. Każda otyłość ma podłoże psychologiczne, bo wszystko zaczyna i kończy się w głowie. Zrozumienie dlaczego postępujemy w dany sposób jest kluczem do sukcesu.
Psychodietetyk pomaga zmienić przekonania i zachowania klienta.  Uczy jak stworzyć swoją zdrową spersonalizowaną dietę. Ponieważ to co jest zdrowe dla jednej osoby dla innej może być szkodliwe. Celem jest ugruntowanie nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. Szczupła sylwetka jest miłym efektem ubocznym.

Konsultacje 1h - 100 zł

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji napisz jaki masz problem, postaram się Ci pomóc.

http://www.olgakuriata.pl/kontakt/