Złote Mleko

Złote Mleko

with Brak komentarzy

Złote Mleko

Jest przepyszne ! Idealne na przeziębienia. Jeżeli potrzebujesz wzmocnienia spróbuj koniecznie. Ważne żebyś użyła ekologicznej kurkumy. Przygotuj sobie najpierw pastę z kurkumy w większej ilości, którą możesz przez wiele dni przechowywać w lodówce.
Przepis na pastę z kurkumy:
Szklankę wody wlej do garnka i doprowadź do wrzenia. Dodaj 4 łyżeczki kurkumy. Gotuj 8 minut. Mieszaj jeśli zauważysz, że jest za mało wody dodaj trochę więcej jeśli za dużo dosyp kurkumy.
Jeżeli pastę masz już gotową wykonanie złotego mleka jest już bardzo proste. Zagotuj szklankę mleka roślinnego może być ryżowe, sojowe lub kokosowe. Idealnie jeśli mleko sama przyrządzisz. W trakcie gotowania dodaj 1 łyżeczkę pasty z kurkumy i 1 łyżeczkę masła lub oleju kokosowego. Opcjonalnie możesz dodać cynamon, miód, imbir lub gałkę muszkatołową. Kiedy mleko będzie już zagrzane gotowe. Smacznego!
Jeśli chcesz poczytać o zdrowotnych właściwościach kurkumy zapraszam tutaj http://www.olgakuriata.pl/kurkuma-najcenniejsza-dla-zdrowia/
Składniki – na 1 osobę:
szklanka mleka roślinnego, 1 łyżeczka pasty z kurkumy, 1 łyżeczka masła lub oleju kokosowego
Czas przygotowania – 5 minut
Follow Olga Kuriata:

Cześć, mam na imię Olga. W swojej pracy staram się zadbać o klienta na dwóch płaszczyznach: trening i zdrowe odżywianie. Od 15 lat jestem instruktorką treningów prozdrowotnych. Jestem dyplomowanym nauczycielem Yoga Alliance. Ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej. Specjalizuję się w formach prozdrowotnych : Pilates, Vinyasa Yoga, Air Yoga, Ashtanga, Aqua, Zdrowy Kręgosłup, Senior, Trening Mięśni Twarzy, Trening Mięśni Zaniedbanych. Od 10 lat zagłębiam tematykę zdrowego odżywiania. Jestem trenerem żywienia. Ukończyłam studia podyplomowe Psychodietetyka. Pomagam moim klientką zrozumieć, że zdrowe nawyki żywieniowe i właściwe treningi, wystarczą aby osiągnąć idealną wagę. Bez katowania się dietami i liczeniem kalorii. Dzielę się tą wiedzą tutaj na blogu a także na warsztatach i konsultacjach. Studia ukończyłam na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w Szczecinie ale to fitness i zdrowe odżywianie są dla mnie największą pasją. Swoje umiejętności doskonalę na licznych szkoleniach w Polsce i USA. Pasjonuję się zdrowym odżywianiem. Organizuję warsztaty dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i treningów prozdrowotnych. Zapraszam Cię na mój blog!

Latest posts from